Vyhledávání dovolené ve Spojených arabských emirátech

Five Palm Jumeirah

Five Palm Jumeirah

Five Palm Jumeirah 3.7. - 7.7.

3.7. - 7.7.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
54 301 Kč
50 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Five Palm Jumeirah s počtem hvězdiček: 5, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. července do čtvrtka 7. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní zájezd do hotelu Five Palm Jumeirah levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 50500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 9.8. - 16.8.

9.8. - 16.8.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
86 512 Kč
74 400 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2022 v lokalitě Dubai, v Five Palm Jumeirah, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 9. srpen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 16. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 83 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 74400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 20.8. - 27.8.

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
86 395 Kč
74 300 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Five Palm Jumeirah s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 94 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Five Palm Jumeirah levně se slevou 14 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 74300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 23.10. - 30.10.

23.10. - 30.10.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
119 518 Kč
99 200 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2022 v lokalitě Dubai, v Five Palm Jumeirah, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 23. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 158 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 17 % je nyní aktuálně v ceně 99200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 1.11. - 8.11.

1.11. - 8.11.2022
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
122 254 Kč
86 800 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Five Palm Jumeirah s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. listopadu do úterý 8. listopadu 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Five Palm Jumeirah levně se slevou 29 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 86800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 23.12. - 30.12.

23.12. - 30.12.2022
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
171 905 Kč
144 400 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2022 v lokalitě Dubai, v Five Palm Jumeirah, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 30. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 219 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 16 % je nyní aktuálně v ceně 144400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty Hotel

Five Palm Jumeirah 13.1. - 20.1.

13.1. - 20.1.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
99 100 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Five Palm Jumeirah s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. ledna do pátku 20. ledna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 240 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Five Palm Jumeirah, který je aktuálně na prodej online v ceně 99100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Na této stránce naleznete: Five Palm Jumeirah ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubaj - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Five Palm Jumeirah se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubaj. Dovolená Five Palm Jumeirah - Spojené arabské emiráty 2022. Five Palm Jumeirah.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Dubaj? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Dubaj jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Dubaj 2022 nebo Dubaj 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Dubaj? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali ve Spojených arabských emirátech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Spojených arabských emirátech podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Spojených arabských emirátech jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Spojené arabské emiráty 2022 nebo Spojené arabské emiráty 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Spojené arabské emiráty? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Spojených arabských emirátů.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Spojených arabských emirátech nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Spojených arabských emirátů se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Spojených arabských emirátech za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Spojeneemiraty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.