Vyhledávání dovolené ve Spojených arabských emirátech

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

10.11. - 16.11.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
 
28 101 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Ras Al Khaimah, v ubytovacím zařízení Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 10. listopadu do středy 16. listopadu 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel), který je aktuálně na prodej online v ceně 28101,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 464 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) - Spojené arabské emiráty Hotel

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

26.1. - 2.2.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
18 050 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2023 v lokalitě Ras Al Khaimah, v Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 26. leden 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 111 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 18050,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) je 76 % podle referencí od 464 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) - Spojené arabské emiráty Hotel

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

19.2. - 24.2.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
16 984 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Ras Al Khaimah, v ubytovacím zařízení Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. února do pátku 24. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16984,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 464 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) - Spojené arabské emiráty Hotel

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)

13.4. - 27.4.2023
Polopenze
✈ Praha

 
47 053 Kč
35 290 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2023 v lokalitě Ras Al Khaimah, v Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 13. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 27. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 188 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 25 % je nyní aktuálně v ceně 35290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) je 76 % podle referencí od 464 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.Na této stránce naleznete: Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) ve Spojených arabských emirátech v letovisku Ras Al Khaimah - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování ve Spojených arabských emirátech v letovisku Ras Al Khaimah. Dovolená Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) - Spojené arabské emiráty 2022/2023. Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel).

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Ras Al Khaimah jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Ras Al Khaimah 2022 nebo Ras Al Khaimah 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Ras Al Khaimah? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali ve Spojených arabských emirátech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Spojených arabských emirátech podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Spojených arabských emirátech jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Spojené arabské emiráty 2022 nebo Spojené arabské emiráty 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Spojené arabské emiráty? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Spojených arabských emirátů.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Spojených arabských emirátech nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Spojených arabských emirátů se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Spojených arabských emirátech za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Spojeneemiraty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.