Vyhledávání dovolené ve Spojených arabských emirátech

Al Khoory Atrium

Al Khoory Atrium

Al Khoory Atrium 3.6. - 7.6.

3.6. - 7.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
26 143 Kč
18 300 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Al Khoory Atrium s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. června do středy 7. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Al Khoory Atrium levně se slevou 30 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Spojené arabské emiráty hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Khoory Atrium - Spojené arabské emiráty Hotel

Al Khoory Atrium 1.8. - 5.8.

1.8. - 5.8.2023
Plná penze
✈ Praha

 
21 546 Kč
20 900 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2023 v lokalitě Dubai, v Al Khoory Atrium, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. srpen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 5. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 20900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Spojené arabské emiráty hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Al Khoory Atrium - Spojené arabské emiráty Hotel

Al Khoory Atrium 11.9. - 15.9.

11.9. - 15.9.2023
Plná penze
✈ Praha

 
20 417 Kč
19 600 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai, v ubytovacím zařízení Al Khoory Atrium s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 11. září do pátku 15. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 106 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Al Khoory Atrium levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Spojených arabských emirátech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Spojené arabské emiráty hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Khoory Atrium - Spojené arabské emiráty Hotel

Al Khoory Atrium 1.10. - 8.10.

1.10. - 8.10.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
30 842 Kč
29 300 Kč

Dovolená Spojené arabské emiráty First Minute 2023 v lokalitě Dubai, v Al Khoory Atrium, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 126 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 29300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Spojených arabských emirátů, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Spojené arabské emiráty hotel, pobytové zájezdy, u moře.Na této stránce naleznete: Al Khoory Atrium ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubaj - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Al Khoory Atrium se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubaj. Dovolená Al Khoory Atrium - Spojené arabské emiráty 2023. Al Khoory Atrium.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Spojených arabských emirátech? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Spojených arabských emirátech. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Spojených arabských emirátech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Spojených arabských emirátech podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Spojených arabských emirátech jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Spojené arabské emiráty 2023, Spojené arabské emiráty Invia, Spojené arabské emiráty dovolená, Spojené arabské emiráty u moře, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Spojeneemiraty.cz 2023, všechna práva vyhrazena.