Vyhledávání dovolené ve Spojených arabských emirátech

Ceny ve Spojených arabských emirátech

Jak draho je ve Spojených arabských emirátech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Spojených arabských emirátech? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Spojených arabských emirátech v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Spojené arabské emiráty.

Ceny ve Spojených arabských emirátech
Značkové cigarety alkohol a cigarety64 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety137 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety145 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety218 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety330 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety406 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava20 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava38 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava914 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje8 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje10 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje13 Kč
Coca-Cola nealkoholické nápoje30 Kč
Džus nealkoholické nápoje30 Kč
Skleněná láhev vody nealkoholické nápoje41 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje99 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1308 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1778 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1892 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2068 Kč
Sušenky potraviny10 Kč
Cibule potraviny13 Kč
Brambory 1 kg potraviny23 Kč
Zelí, kapusta potraviny25 Kč
Chléb 500 g potraviny25 Kč
Chléb potraviny30 Kč
Mléko 1 l potraviny36 Kč
Meloun potraviny36 Kč
Jogurt potraviny36 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny41 Kč
Hlávkový salát potraviny43 Kč
Rajčata 1 kg potraviny46 Kč
Mango potraviny48 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny48 Kč
Rýže 1 kg potraviny51 Kč
Květák potraviny56 Kč
Hrušky potraviny56 Kč
Avokádo potraviny61 Kč
Vejce 12 ks potraviny61 Kč
Ananas potraviny61 Kč
Pizza potraviny69 Kč
Citróny potraviny74 Kč
Kuře potraviny74 Kč
Jablka 1 kg potraviny74 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny79 Kč
Okurka potraviny81 Kč
Máslo potraviny86 Kč
Pepř potraviny89 Kč
Olivy potraviny94 Kč
Bílý sýr potraviny109 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny119 Kč
Kuře celé potraviny135 Kč
Sýr 500 g potraviny145 Kč
Kiwi potraviny150 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny157 Kč
Mysli potraviny170 Kč
Sýr 1 kg potraviny188 Kč
Vepřové maso potraviny251 Kč
Meruňky potraviny287 Kč
Papája potraviny424 Kč
Hovězí maso potraviny439 Kč
Ořechy kešú potraviny483 Kč
Nakládaná zelenina potraviny577 Kč
Cheesecake restaurace23 Kč
Polévka restaurace25 Kč
Sendvič restaurace28 Kč
Cappuccino restaurace109 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace152 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace155 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace203 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace218 Kč
Míchaný nápoj restaurace305 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace467 Kč
Polední menu v centru restaurace483 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace749 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace889 Kč
Vyhledávání dovolené ve Spojených arabských emirátech

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Spojených arabských emirátech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Spojených arabských emirátech? Ceny ve Spojených arabských emirátech.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Spojených arabských emirátech? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Spojených arabských emirátech. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Spojených arabských emirátech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Spojených arabských emirátech? Vybírejte pobyt ve Spojených arabských emirátech jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Spojené arabské emiráty 2022 nebo Spojené arabské emiráty 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Spojené arabské emiráty 2022 nebo First Minute Spojené arabské emiráty 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Spojené arabské emiráty levně nebo luxusní dovolená Spojené arabské emiráty.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Spojených arabských emirátech podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Spojené arabské emiráty si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Spojených arabských emirátech hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Spojených arabských emirátech pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Spojených arabských emirátech nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Spojené arabské emiráty. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Spojené arabské emiráty. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Spojené arabské emiráty, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Spojených arabských emirátech, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Spojených arabských emirátů objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Spojených arabských emirátech za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Spojené arabské emiráty.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Spojených arabských emirátech pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Spojených arabských emirátech další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Spojené arabské emiráty za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Spojených arabských emirátech. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Spojené arabské emiráty.

Zajímá vás jak draho je ve Spojených arabských emirátech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Spojených arabských emirátech? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Spojených arabských emirátech.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Spojených arabských emirátů.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Spojených arabských emirátech nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Spojených arabských emirátů se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Spojených arabských emirátech za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Spojeneemiraty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.